O firmie

Firma ATMAN S.C. powstała w 1997 roku. Od początku prowadzenia działalności zajmujemy się sprzedażą i montażem kominków. Jesteśmy firmą która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie ; doradztwa technicznego , projektowania , wykonywania obudów , rozprowadzenia gorącego powietrza do wielu pomieszczeń oraz montażu całości całego kominka przez wyspecjalizowane ekipy monterskie.

Do montażu używamy materiałów sprawdzonych oraz posiadających atesty . Przygotowując się do realizacji zamówienia staramy się dopasować obudowę do wnętrza pomieszczenia w którym ma się ona znajdować oraz do gustów klienta . Wykonujemy wszystkie rodzaje obudów2 : klasyczne , rustykalne , portale i obecnie najczęściej nowoczesne wzory.

Z myślą o kompleksowej obsłudze klienta zamawiającego kominek w 2006 roku otworzyliśmy zakład kamieniarski pod Białymstokiem w Porosłach ul. Wierzbowa 6. Pozwoliło to nam poza elementami kamiennymi kominków wykonywać także

Blaty kuchenne
Blaty łazienkowe
Schody zewnętrzne z granitu
Schody wewnętrzne z marmuru i granitu
Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
Inne elementy z marmuru , granitu , kwarcytu i spieków

Zajmujemy się realizacją prac kamieniarskich. Świadczymy szeroki zakres usług , począwszy od sprzedaży materiałów kamieniarskich po kompleksowe realizacje z projektowaniem , doradztwem pomiarem , montażem oraz konserwacją.

W ofercie posiadamy wiele rodzajów kamienia naturalnego z całego świata.

X